Niepubliczne przedszkole Łomianki, Czosnów, Izabelin-Dziekanówek

O przedszkolu

Każdemu dziecku chcemy zapewnić wszechstronny rozwój, zarówno w sferze nauki czytania i pisania, jak również w zakresie nauki jęz. obcego i rozwoju artystycznego. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole.

Dbając o wszechstronny rozwój osobowości dziecka realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz programy wykraczające poza podstawę zatwierdzone przez MEN, m.in:

– ” Trampolina”

– „Dziecięca matematyka” – prof. E.Gruszczyk-Kolczyńskiej

– Roczny plan pracy dydaktyczno – wychowawczej

– Miesięczne plany pracy dydaktyczno – wychowawczej

W „Bajeczce” zatrudniona jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która wspomaga rozwój każdego dziecka. Nasz personel to wspaniali, kreatywni ludzie, dla których praca z dziećmi jest życiową pasją. Odpowiedzialność, dojrzałość, świetna zabawa, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, pomysłowość – to cechy naszego zespołu.

Przedszkole spełnia wszelkie wymogi prawa krajowego oraz Unii Europejskiej. Dysponujemy przestrzennymi salami dydaktycznymi oraz specjalnie przystosowanymi do potrzeb dzieci toaletami. Posiadamy nowoczesne zaplecze kuchenne oraz stołówkę. Przedszkole posiada dwa place zabaw wyposażone w atestowane zabawki (ok.3000m2)
Pracujemy pod nadzorem Kuratorium Oświaty.
Przyjmujemy dzieci   do 6 roku życia (zerówka)
Godziny otwarcia 6.30 – 18.00

zajecia-152angielski-121plastykazajecia-131